Večerní táborový oheň

  Pro účastníky mezinárodního dětského tábora jsou připraveny na každém turnusu celkem 3 večerní táborové ohně. Cílem večerních táboráků je prohloubění nových přeshraničních kamarádství a rozšíření jazykových znalostí.

  První večerní táborák je naplánován na první večer v den příjezdu, jenž by měl být seznamovací akcí pro účastníky tábora. Součástí této akce je opékání buřtíků a hudební doprovod ze strany účastníků.

  Druhý večerní táborák je navržen na další sobotu, tedy v polovině turnusu. Zde budeme již možné zhodnotit při opékání klobásek nebo jiné uzeniny předchozí týden a naplánovat či se seznámit s dalšími akcemi nadcházejícího táborového týdne.

  Poslední, třetí večerní táborák je jako závěrečný, rozlučkový, v poslední večer pobytu, na kterém opět při opékání něčeho dobrého, masitého, ale i při hudbě, budou moci účastníky zhodnotit pobyt na našem táboře, poskytnout výhrady, náměty, které pomohou zkvalitnit zážitky z dalšího pobytu.

  Večerní táboráky účastníkům nepřinesou jen příjemnou zábavu pro naši mysl a něco chutného pro naše bříško, ale i něco prospěšného pro naše celé tělo a to hlavně v přípravě táborového ohně, zejména v dovození a v nařezání potřebného táborákového dřeva. Účastníky táboráků musíme ovšem upozornit na skutečnost, že realizace každého večerního táboráku je vždy přímo závislá na povětrnostních podmínkách a tak je možné některé večerní táboráky přeložit na jiný den, příp. i bez náhrady zrušit.

   

  Aktuality

  2018 - 8. ročník má připraveny online přihlášky, letos budeme malovat na plátno pod odborným dohledem s výtvarnicí.

  7.5.2018 - Jous připraveny turnusy na 8. ročník dětského tábora.

  Přihláška

   

  Partneři


  Please publish modules in offcanvas position.